שמלות כלה בזול

תוכן עניינים

אחרי לא מעט שנים שבהן יש לך בן זוג החלטת להתחתן אתו? לעשות אירוע מיוחד ולהזמין את כל החברים ואת קרובי המשפחה? אם כך, ברור מדוע את מחפשת גם שמלת כלה יפה, כי הקייטרינג והאולם הם לא הדבר היחיד שחשוב. האם כדאי לבחור דווקא בשמלות כלה בזול או דווקא בשוק היקר שיש היום?

האם אפשר לקנות שמלות כלה בזול?

בשנים האחרונות אנחנו עדים לכך שלא מעט נשים משקיעות הון עתק בשמלות כלה. זה מתחיל אומנם בכמה מאות שקלים אך כולנו יודעים שלא שם זה נעצר. כלומר, יש נשים שמוציאות גם עשרות אלפי שקלים על העניין ונשאלת השאלה: האם זו האופציה היחידה? האם באמת צריך לקנות את השמלה הכי יקרה שיש כדי להרגיש יפה? אי אפשר להתעלם מהעובדה שמדובר, בסך הכול, על שמלה שלובשים רק ערב אחד לכמה שעות. שמלות כלה בזול זה ששוק שנולד מתוך השאלה, מה בדיוק תעשי עם שמלת הכלה שלך אחרי האירוע? תוכלי אומנם לארוז אותה ולשמור אותה לחתונה של הבת שלך, אך מה תעשי אם בסוף יהיו לך רק בנים? והאם באמת תצליחי לשמור את שמלת הכלה לאורך כל כך הרבה שנים במצב תקין? התשובה, בדרך כלל, היא לא. לכן הגיע הזמן שתדעי: היום אפשר לקנות גם לא מעט שמלות כלה בזול והאמת היא, שזה מומלץ בחום.

איך תבחרי לך שמלת כלה בזול אבל יוקרתית?

ראשית, רצוי מאוד להגדיר את התקציב שממנו את לא רוצה לחרוג. העניין הוא שגם בתוך התחום של שמלות כלה בזול אנחנו יכולים לראות מחירים שונים ולכן, אם יהיה לך תקציב ברור וידוע מראש, זה יעזור לך. בהמשך כדאי יהיה להתחיל לחשוב על הסגנון המתאים לך ביותר. האם את רוצה לקנות שמלת כלה שתהיה כמה שיותר מודרנית? והאם חשוב לך לראות רק שמלות כלה חדשות? העניין הוא שהיום אפשר גם לקנות שמלות כלה בזול מיד 2, וזו עוד אפשרות שבהחלט שווה להכיר מקרוב. לבסוף, אין ספק שכדאי יהיה גם למדוד את השמלה, כי לא תמיד מה שנראה יפה ומעוצב אונליין באמת יוכל להחמיא לך באופן אישי. יש אופנות שמתחלפות גם בנושא של שמלות כלה, כמו בכל פריט לבוש אחר, אך לא תמיד מה שהכי אופנתי גם הכי מחמיא. לכן רצוי לראות מספר סגנונות שונים, למדוד ולנסות להחליט מה הכי יפה לך.

אם אקנה שמלת כלה בזול, האם אוכל למכור אותה גם  אחרי האירוע?

אם גם את התחלת להבין שאומנם יש חשיבות אדירה לשמלת הכלה כי גם את, כמו כל אישה אחרת, תרצי להיראות יפה, אך השמלה תשמש אותך ערב אחד, ברור שתרצי בהמשך למכור אותה. החדשות הטובות הן שזה אפשרי. כלומר, מעבר לכך שתוכלי לראות שמלות כלה בזול ולבחור לך את השמלה הכי מחמיאה שיש, תוכלי גם למכור אותה אחרי האירוע. אומנם זה נכון שלא תקבלי את כל הכסף שתשקיעי בעניין, אך אין ספק שאחוז מסוים כן תחזירי. לא מעט נשים בוחרות לעשות את זה בשנים האחרונות וזה למעשה מה שגורם לשוק הזה להשתנות. יתרה מכך, זה מה שמוביל לכך שנשים אחרות יכולות למצוא שמלות כלה בזול ולכן בהחלט כדאי לחשוב על האפשרות הזאת בחיוב. אל תשכחי שבכל מה שקשור לאירוע החתונה שלך, גם ככה צפויות לך הוצאות כלכליות לא קטנה. זה לא משנה מי בפועל יממן את החתונה, כי בכל מקרה, אם את יכולה לחסוך על נושא השמלה, למה שלא תעשי זאת? לקנות שמלות כלה זולות זה לא תמיד אומר לקנות שמלה יפה ולא אופנתית כי את תתפלאי לגלות כמה שמלות מהממות נמכרות היום במחירים נוחים.

ReBride – שמלות כלה עם ניסיון

“אני מאמינה שלכל כלה, ממש כמו שיש את החתן האחד והיחיד שמתאים רק לה, יש גם את השמלה האחת, היחידה, המיוחדת שתגרום לה להרגיש מושלמת ביום החתונה”

הצעד הראשון מתחיל ב..
תיאום פגישת מדידות בסטודיו

נייד: 054-755-4880
מייל: einat@einatsafra.com
כתובת: תרצה 22, תל אביב יפו
פגישות בסטודיו בתיאום מראש בלבד

מעוניינת למכור את שמלתך?  לחצי כאן